Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na ubiory ochronne dla pracowników różnych firm, pod koniec lat 90-tych uruchomiliśmy produkcję specjalistycznej odzieży roboczej i akcesoriów BHP. W niedługim czasie nasza działalność w tym zakresie została wyróżniona na XVII Lubelskich Targach Budowlanych, co przełożyło się na ścisłą współpracę z kilkudziesięcioma firmami z regionu.

Od 2005 roku nasza oferta wzbogaciła się o odzież mundurową. W naszej ofercie posiadamy:

– odzież mundurową letnią: bluzy, spodnie do pasa, spodnie typu „ogrodniczki”, w zależności od potrzeb klienta wykonujemy dodatkowe elementy ubioru w postaci: kieszeni, patek itp.

– odzież mundurową zimowa: bluza, spodnie do pasa ocieplane, spodnie typu „ogrodniczki” istnieje możliwość odpiecia ocieplenia.

– kurtki ocieplane z tkaniny wodo-przewiewno odpornej, ocieplana odpowiednią pianką, która sprawia że kurtka jest lekka i bardzo ciepła, dodatkowo w zależności od potrzeb klienta istnieje możliwośc doszycia kaptura.

Oferujemy wszechstronne wzornictwo oraz pełną gamę kolorów, zgodnie z potrzebami i przeznaczeniem odzieży ochronnej, którą przygotowujemy również „na miarę”. Do produkcji używamy wyjątkowych tkanin o właściwościach olejo-, wodo- i żaroodpornych, zaś Państwa logo i nazwę umieszczamy stosując sitodruk lub haft. Ponadto, dysponujemy specjalistycznymi taśmami odblaskowymi i innymi elementami ubioru (nakrycia głowy, koszulki, bluzy, kurtki, fartuchy, płaszcze, spodnie, kombinezony, rękawice i obuwie).